show sidebar & content

O mnie

Fotografia Ślubna - Marchewkowe Studio

Marchewkowe Studio (w mojej osobie) to firma zawsze radosna i uśmiechnięta. Dokładam wszelkich starań, żeby moje prace tryskały radością, ale i wzruszały
- (o tym możecie się przekonać oglądając portfolio). Profesjonalnie zajmuje się przede wszystkim fotografią ślubną. Wykonuję również sesje portretowe, reklamowe oraz fotoreportaże z wszelkiego rodzaju. Moja praca w obszarze fotografii ślubnej została doceniona przyjęciem do Zrzeszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych.

Biznes to biznes. Praca to życie.  Ale fotografia to także moje tak zwane hobby, pasja, czy jak kto woli konik mój. Dobrze czuję się z aparatem w ręku i kiedy już przedłuża on moje ramię to poświęcam się bez pamięci.

Marzę o tym, żeby fotografia stała się „Tą moją jedyną pracą”. Trywialne to może, ale i wspaniałe, kiedy człowiek może robić to co lubi i z tego żyć. Równie ważne, żeby to co robi, robił dobrze. Dokładam wszelkich starań, żeby się rozwijać
i zadowalać swoich Klientów co raz bardziej. Ocenę pozostawiam Państwu.

Jeśli moje zdjęcia się Wam podobają to zachęcam do opisania wrażeń na maila (słowa krytyki też mile widziane ;) . Jeśli jesteście zainteresowani współpracą zapraszam do zapoznania się z ofertą i spotkania ze mną.

Miłego oglądania życzę i zdjęć wartych wspomnień,
Tomek  Zwoliński